Jak lze zůstat silnou ženou

Žena a její partnerské vztahy, to je téma, o kterém už bylo mnoho napsáno. Zajímavé je, podívat se zblízka na to, co se děje s ženou, když si myslí, že konečně našla svého osudového muže. Je doopravdy šťastná? Vyvíjí se její vztah k její spokojenosti? Chápe tento osudový muž její pocity?
 
Co se stane, když se žena zamiluje?
Ze začátku je to možná idylka, která trvá, dokud žena nezačne žít život toho druhého a ne svůj. Našla muže svých snů, a tak se začne partnerovi podřizovat. On je přece ten nejdůležitější v jejím životě. Začne jej stavět před svoje zájmy a časem i před svoje přátele. A to je nebezpečné. Neboť jí zbyde jen partner a ona na něm začne být časemzávislá. Zároveň chce od muže dostávat mnoho, ale jemu to začne být nepříjemné.
 
Naučit se být stále silné
Žena si vždy žije svůj život, ale jen dokud nepřijde partner a ona nezačne žít jeho život. Když na ni muž má čas, žena odvolá to, co měla domluveno, jen aby mohla být s ním. Ale co dělá muž? Ten kvůli ženě domluvené schůzky neodkládá. Na ženu má čas, jen když nic jiného nemá. To ženu zraňuje a začíná vyčítat až citově vydírat a už se dostává celý vztah na pokraj propasti. Muži žijí tak, že ženu mají navíc k radosti, jinak si žijí svůj život. A to by se všechny ženy měly od nich naučit.
 
Ženy, braňte se schizofrenii
Schizofrenie je, když ženynežijí svůj vlastní život, protože se bojí zklamání. Bojí se, že je partner opustí. Ale pokud se chovají pořád stejně, jak je výše uvedeno, postupně se pro muže stávají neatraktivní. Žena je vždy po ruce, a to přestane bavit, protože muž nemá o co usilovat. Není tam to napětí, zda pro něj bude mít čas, není žádná radost z dobývání. Ne nadarmo se říká, že člověk musí nejprve umět žít sám, aby mohl prožívat plnohodnotný vztah s partnerem. Ten tu není proto, aby byl neustále se mnou a plnil mi život.