Práce na nás počká, život ne

Nenechte se nutit do něčeho, co vás nebaví. Tím spíše, pokud jste unavení, přepracovaní a už si ani nepamatujete, kdy jste si naposled odpočinuli. Tím spíše, pokud vám za vaše přesčasy nikdo neplatí anebo ne tolik, kolik by měl. Naše zdraví má totiž mnohem větší hodnotu než jakákoli suma peněz, a pokud se nám pokazí, tak nám ho už za žádné peníze nikdo nevrátí.

muž se zavazadlem

A pokud tedy pracujete do úmoru, a pořád dál a dál, tak si můžete být jistí, že k té poruše jednou dojde. Na sto procent. Třeba ne zítra, třeba ne pozítří, ale rozhodně to tak bude, třeba až za pár let.
Ovšem nezáleží na tom, zda to bude dříve anebo později, ale že to tak bude. A pak už bude těžké dohnat to, co jsme do té doby zameškávali. Protože když si někdo několik let neodpočine, tak se vyčerpá natolik, že už mu žádná menší ani větší dovolená nepomůže.

cizí měna

Takže buďte rozumní, práce počká, ale vaše zdraví, to rozhodně ne. Dejte si pohov a užívejte si svého života, užívejte si toho, co je zde tady a teď, to už tady třeba zítra nebude. Ale vaše práce, ta tady bude věčně, tím si buďte jistí. A jestliže se třeba chcete vymlouvat na to, že na dovolenou nemáte nejen čas, ale také ani žádné peníze, tak pak jste zase šlápli vedle.

Karibské pobřeží

Díky tomu, že jsou zde mimo bank také moderní nebankovní společnosti, si už může půjčit opravdu každý přesně na to, na co chce a přesně tolik, kolik potřebuje. Nebankovní hypotéka už je zkrátka dostupná úplně pro všechny. Stačí se za svůj úvěr zaručit jakoukoli nemovitostí, buď vlastní anebo třetí osoby, můžete to být váš byt, chata, domek, garáž anebo cokoli jiného, a můžete mít peníze v ruce již druhý den. Takže všechny výmluvy nechte stranou a vyrazte si konečně někam pořádně odpočinout!