Znavené tělo, které touží po rozproudění a probuzení

Erotická masáž je k tomuto účelu jako stvořená. Krásné a okouzlující masérky provedou na vašem unaveném těle znovuzrození v podobě erotické masáže Praha. Každý kdo by chtěl poznat toto kouzlo a potěšení může prožít pomocí našich služeb neuvěřitelný zážitek.

svíčky


Všední stres a únava, to je nejhorší, co denně zažíváme. Neprožíváme žádné krásné a příjemné okamžiky a proto jsou zde naše krásné masérky, které vám připraví právě luxusní zážitek, na který dlouhou dobu nezapomenete. Uvolníte svou mysl a necháte se přenést do úplně jiného světa. Zažijete příjemné uvolnění a načerpáte novou energii. Uvolnění a relaxace v tomto směru hraničí až s poskytováním rozkoše. Zažijete nekonečnou slast a příjemné pocity po celém vašem těle a to díky intenzivnímu prožitku a intenzivnímu masírování celého vašeho těla včetně bodů, ze kterých se tělo dokáže harmonizovat a probudit opět k životu, proto ucítíte přísun nové energie a příjemné nálady. Rozkoš, kterou vám můžeme poskytnout je neukojitelná. Zkuste změnu a přijďte načerpat nové síly právě k nám.

Tantrická masáž se zaměřuje na různé druhy bodů na vašem těle

Speciálně tato procedura se zaměřuje podle výběru na různé body na vašem těle. Může se díky tomu lišit ve stylu i provedení. Tantrický způsob se také vyznačuje tím, že přenáší energii. A to jak z vaší vnitřní síly, kterou nově v sobě objevíte tak mezi danými partnery. Jedná se o velice vzrušující rituál, při kterém budete zažívat něžné doteky od krásné a příjemné dívky. Znovu ve vás objeví již dávno zapomenuté vzrušení. Konečně pocítíte opravdu luxusní pocity. Prožitek je velice intenzivní.

prsa

Vybírat si můžete z různých způsobů masírování:
1. Kraniosakrální
2. Lehký sen
3. Pomocí čtyř rukou
4. Něžný dotek
5. Olejová
6. Sportovní
7. Tantrická

Každý způsob je něčím výjimečný. Každá dívka je v něčem vzrušující. A nakonec jde o pocity, které si s sebou domů odnesete. Tělo bude zregenerované a vy dobře naladěni.