Buďte zodpovědní bez stresu

Víte, kdo je připraven na možné varianty vývoje, nebývá překvapen. Ve škole to bývá tak, že je připravena suchá a mokrá varianta. Když prší a když je venku slunečné počasí. To proto, aby se předešlo zmatku, bezradnosti, nebo stresu z toho, co dělat, když počasí nepřeje naplánované akci.

rozvody

I Vy můžete koncert pod širým nebem zabezpečit pro obě varianty. Ale také můžete navíc pojistit zdárný průběh akce tím, že budete mít připraven záložní zdroj elektrické energie , a to pro všechny případy.

Možná, že se stresu nevyhnete. Je to naprosto přirozené. Zajistit veškeré činnosti pro hladký průběh několikahodinové akce není nic jednoduchého. Ale to nejdůležitější určitě zajistit můžete, aniž byste se stresovali, nebo podléhali panice. Kdo nikdy nic podobného nezajišťoval, neví, o čem je řeč. A pravdou také je, že zodpovědnost je provázena určitým druhem napětí a stresu vždycky. Zcela klidní nebudete nikdy.

Naštěstí pro Vás existuje mnoho možností, jak zvládnout i situace, které nakonec můžete velmi lehce předpokládat. Jednou z nich je i výpadek elektrické energie, který může způsobit cokoliv. Jenže s náhradním záložním zdrojem se Vám může podařit odvrátit téměř jistou katastrofu.

Samozřejmě, že výsledek s tímto zdrojem nebude adekvátní původnímu záměru, ale obecenstvo bude shovívavé. Bude rádo i za to, že koncert předčasně neskončí. A Vy, jako zodpovědná osoba budete slavit úspěch. A možná i potlesk na otevřené scéně směrem k Vaší osobě za to, jak si umíte poradit!

koncert

Ne, nikdo Vám nepřeje, aby taková situace nastala. To rozhodně ne. Ale znáte Murphyho zákony. Když by se mělo něco pokazit, tak se to jistě pokazí. Vy tím, že budete mít v záloze náhradní zdroj elektrické energie, získáte jistotu, že v případě noze nejvyšší budete vědět, že zase nic tak hrozného Vás nečeká. A to je pro klid v duši to nejpodstatnější.