Snadno, rychle a pohodlně

Bohužel se vám život sesypal trochu jako domeček z karet, a vy teď máte problém se postavit zpět na vlastní nohy? Měli jste dům nebo byt, na kterém jste si dost zakládali, ale rozvod či rozchod všechno změnil a vy jste museli odejít? Máte sice poměrnou část peněz, ale k čemu to je, když jste byli donuceni si odhlásit trvalé bydliště z původní adresy, a tak vám teď ani žádná banka nechce dát úvěr, protože vaše trvalé bydliště na městském úřadě skutečně nebudí důvěru? Nepříjemností nás za život potká celá řada, avšak my pro vás máme v současné chvíli dobrou zprávu, která jistě potěší. Chtěli bychom vám nabídnout originální služby, které jsou k dispozici pro každého.

komunikace

Řešení ušité na míru

Naše služby spočívají v poskytování virtuálních sídel, a stejně tak i adres. Sami vlastníme mnoho nemovitostí ve státě, a tak vám můžeme nabídnout na výběr hned několik adres, které se mohou stát místem vašeho trvalého bydliště za poplatek.
Stačí, abyste si vybrali, vše s námi domluvili http://www.rozhlas.cz/leonardo/magazinleonardo/_zprava/domluvili-bychom-se-dnes-staroslovensky-a-co-praslovansky–1613924a budete mít skutečně důvěryhodnou trvalou adresu, díky čemuž si snadno v bance vypůjčíte peníze, které potřebujete pro pořízení svého bytu či domku. Taková služba je vhodná i pro ty, kterým hrozí exekuce, získáte nějaký čas najít to správné řešení, a nebudete se muset obávat nečekaných a pochopitelně nemilých návštěv.

popisné číslo

Specifické možnosti a služby

Zakoupení takové služby je vlastně balíčkem. Nebudete mít jen oficiální adresu, která samozřejmě zahrnuje veškeré náležitosti, jako je město, ulice, číslo popisné atd. Zahrnuta je také příprava dokumentů, aby změna trvalého pobytu proběhla bez komplikací, dále je k dispozici výpis z katastru nemovitostí, čímž je důvěryhodnost zajištěna, ale také souhlas s nahlášením trvalého pobytu na danou adresu. Jako další bonus je možnost zasílání pošty na danou adresu, případně její přeposílání na místo, kde se budete zdržovat. Pokud bude zapotřebí, jsme schopni vám nabídnout reprezentativní jednací místnost, kde můžete mít jakoukoli schůzku, ať už s bankou, nebo státními orgány.

5/5 - (1 vote)