Otevřený svět plný možností

Počítačové hry slouží nejen jako odreagování od práce nebo školy, ale jsou také skvělým nástrojem, pomocí kterého lze rozvíjet kreativitu, reakce i představivost. V mnoha hrách můžeme vytvářet takřka cokoliv od různých budov, přes složité systémy až k celým městům. Hrát je přitom můžeme jako online, tak i offline a zpravidla záleží na hře samotné. Stejně jako vše, i online hry mají své klady a zápory a je záležitostí každého, kterou z těchto varianta preferuje.

minecraft prostředí

Klady online hraní:

  • Kooperace s jinými hráči
  • Žebříčky a soutěže
  • Možnost hrát s kamarády

Zápory online hraní:

  • Nutné připojení k internetu
  • Ostatní hráči mohou hru kazit
  • Restarty, které mohou smazat dosažené úspěchy

Nejlepším řešením je tak často vlastní server, který nabízí všechny výhody a díky kontrole je možné vypořádat se se zápory. Minecraft server hosting je toho skvělým příkladem a lze díky němu budovat nejrůznější stavby a komplexy z filmů, knih nebo vlastní fantazie. Kooperace s přáteli je samozřejmostí a díky kvalitnímu výpočetnímu výkonu je server stabilní, rychlý a nastavení je možné upravit si dle vlastních potřeb. K dispozici je také 48 hodinový testovací provoz, ve kterém je možné vše si ozkoušet od ovládání, přes rychlost až po možnosti samotné hry.

kostka

Po svém a lépe

Hraní s kamarády není jediným důvodem, proč si pořídit vlastní svět Minecraftu. Důvodem může být i vlastní projekt, na kterém lze později třeba i vydělávat. Eventy, různé akce a zodpovědnost admina láka spoustu hráčů a stát se nejlepším českým virtuálním prostředím je výzva, která se neodmítá. Rozjezd je přitom jednoduchý a stačí pár kliknutí a trocha nastavení. Poté vše již záleží na fantazii majitele a chuti neustále se zlepšovat. V případě je otázek je dispozici takřka non-stop support, který poradí se vším a to nejen ohledně nastavení serveru samotného.