Kvalitní řasy

Růst řas Pulo je pro mnoho žen jistě velmi důležitý. Neznám žádnou ženu, která by toužila po krátkých řasách nebo i vlasech. Víte, mnoho žen touží po dlouhých vlasech, ale i řasách. A právě řasy a růst řas je v poslední době velmi důležité téma pro všechny ženy. A proto je na trhu už mnoho přípravků, které podpoří rychlejší růst řas a taky hlavně, aby řasy byly silné a pevné.

Ženy touží po krásných řasách.

Není vždy výhra, když vám rostou lámavé a krátké řasy. Tady záleží i na genetice. Znám totiž jednu dívku, které rostou velmi krátké a zvláštní řasy. Říkám vám, že takové řasy jako má ona by žádná jiná nechtěla. A ta dívka je moje sestřenice. Je jí kolem třicet let, vlasy má krásné, které jí rostou rychle a taky hustě. Vlasy má opravdu krásné a kvalitní, ale to se už nedá říct o obočí a řasách. Ano, řasy jí rostou krátké a když jí náhodou nějak dorostou, tak rostou jedině rovně a jsou tenké a řídké. Naproti tomu já mám řasy právě krásné. Růst řas na mě nešetřil, zatímco moje vlasy zase volají po větším objemu. Bohužel to neovlivním. Ani různé preparáty na vlasy mi nezajistily kvalitní vlasy, aby rostly rychleji a více hustě. Možná ale právě vlasové vitamíny mi zaručily, že mi rostou kvalitní a dlouhé řasy. Tak alespoň tohle.

Ženy se chtějí líbit všem.

Mohu být takto myslím spokojená. Co bych ještě ale chtěla zmínit tak fakt, že sestřenice, které rostou krátké a řídké řasy a obočí, tak na druhou stranu má velmi časté a husté ochlupení na těle. Což je podle mě velmi zajímavé. Chlupy na těle má možná tak stejně husté a dlouhé jako svoje řasy. Takže nevím, čím to může být. Navíc již přeci existují různá séra na řasy, která podporují růst řas. Já jsem to ještě teda nezkoušela, ale používám na řasy ricinový olej, který je velmi vyživující na řasy a taky obočí. Mám zase problém s obočím, které mi moc neroste, mám ho velmi řídké a chtěla bych husté. Alespoň můžu být pyšná na své řasy. A co vy? Zajímají vás pevné a kvalitní řasy? Tak se podívejte na náš web.