Památka na vaše bříško

Čekáte miminko a už se vám rýsuje bříško? Čím si tak ukrátit čas čekání na to, než vaše děťátko přijde na svět? Než se přiblíží termín porodu a než začne kolotoč starostí kolem novorozence, nechte si na památku udělat krásné snímky, na kterých vaše bříško vynikne. Zarezervujte si termín na focení těhotných maminek https://www.katerinasvobodova.cz/gallery/tehotenstvi/ a těšte se na krásné vzpomínkové fotografie na vaše bříško. Ideálním časem je pokročilé stádium těhotenství, kdy je už bříško pěkně vidět, ale zase je důležité nenechat to až na poslední chvíli, kdy už budete příliš unavená, bez energie nebo by dokonce mohl hrozit předčasný porod a zarezervovaný termín byste tak nemusely stihnout. Proto se rozhodněte včas, aby mohlo vzniknout několik krásných barevných nebo černobílých snímků, na kterých hlavním aktérem bude miminko ve vašem bříšku společně s vámi nebo třeba i s nastávajícím tatínkem.

maminka

Dárek pro vašeho partnera
Gravidita je nejkrásnějším obdobím ženy, na které většina žen moc ráda vzpomíná, tak proč toto období nezachytit na pěkné a zajímavé snímky, které se stanou památkou na toto krásné a nezapomenutelné období. Výsledné fotografie mohou být třeba i dárkem a překvapením pro vašeho partnera, nastávajícího tatínka.

břicho

Nebo ho můžete naopak přizvat s sebou a mít tak společnou památku na očekávání vašeho děťátka. Skvělé snímky vznikají nejen v přírodě – v parcích, u řek, rybníků, zkrátka kdekoliv, kde je příjemné a ideální prostředí, ale také v profesionálním ateliéru, třeba při nepříznivém počasí. V každém případě jsou ale výsledkem kvalitní a profesionální snímky, které se stanou vzpomínkou na dobu krásného očekávání a na vaše bříško. Nejen venku v přírodě tak můžete vystavit na obdiv vaše zakulacené bříško, ve kterém se ukrývá malé miminko.