Nejtěžší je rozhodnout se a začít

Pakliže jste dospěli k závěru, že je ten nejvyšší čas se svým tělem a se svou postavou něco udělat, pak je potřeba vám blahopřát. Takové rozhodnutí je totiž prvním úspěšným krokem k tomu, aby se vám váš plán vydařil. A jedná se zpravidla zároveň i o krok nejtěžší, neboť většina lidí ztroskotá právě na tom, že se k takovému rozhodnutí nedokáže odhodlat a nedokáže začít. A kdo s ničím nezačne, ten přirozeně ani nemůže s ničím pokračovat, takže se nikdy neodlepí z místa.
osobní trenér
Ovšem pravda je také to, že nyní před vámi leží náročný úkol. Vypracovat si svou postavu tak, aby vám ji každý záviděl, totiž není jen tak. Nicméně pravda je také ta, že není třeba hned myslet na ty nejvyšší příčky. Pro začátek bude bohatě stačit, začnete-li se pravidelně den co den hýbat. A pro začátek je naopak mnohem lepší, když to nebudete přehánět. Existuje totiž mnoho příkladů, kdy si lidé na začátku ukousli příliš veliké sousto, které pak nebyli schopni strávit, a proto již po několika týdnech se vším přestali.
trénink s pneumatikou
A to je skutečně škoda, protože když už někdo začne, tak by měl ve svém snažení vytrvat. Takže pro začátek vám bude jistě stačit několik základních protahovacích a posilovacích cviků, které vám nezaberou více než pouhých několik minut denně. A v podstatě k nim nebudete ani nic speciálního potřebovat a vystačíte si hlavně sami se sebou, případně si můžete pořídit pomocníky jakými jsou gumy na cvičení, které vám mohou prakticky pomoci jak při samotném protahovacím cvičení, tak i v případě, že chcete navýšit svou tréninkovou zátěž. Ale pro začátek skutečně postačí několik základních cviků. A nezapomeňte na to, že ten, kdo příliš spěchá, většinou k cíli nedojde.

5/5 - (1 vote)