Výborná zábava, při které se zapotíte

Určitě jste už slyšeli i vy něco málo o fenoménu několika posledních měsíců, kterým se stala escape game Praha. Jedná se o zábavnou hru pro celou rodinu, partu či skupinu kolegů. Pokud si chcete užít společně trochu zábavy, odreagovat se, lépe se poznat, a utužit své vztahy, tak je toto opravdu ideální aktivita, kterou byste si měli dopřát i vy. Do jednoho si to oblíbíte, čeká na vás totiž jisté dobrodružství, které vás zabaví nad dlouhých sedmdesát pět minut.

gang na útěku

Co bude vaším úkolem?

Pokud jste tuto hru ještě nikdy nehráli, tak pravděpodobně možná ani nevíte, co od toho tak nějak očekávat, co bude vaším primárním úkolem, na co se zaměřit a tak podobně. Pravidla nejsou nikterak těžká, důležité je postupovat popořadě a dodržovat pokyny.

ü Luštěte šifry a dostávejte se tak dál a dál
ü Odemykejte zámky a trezory
ü Řešte logické hádanky a rébusy
ü Hledejte a poznávejte mazané skrýše

Pravidla jsou jednoduchá

Co se týká pravidel jako takových, tak to není nic, na co byste se museli nějak soustředit. Důležité je vědět to, že budete moct hrát už ve dvou hráčích, vrchní strop bývá nejčastěji pět hráčů. Je jasné, že ve dvou se zapotíte o něco více, protože přeci jenom, ve více lidech přichází nápadů víc, tudíž to není tak zapeklité. O to větší výzva to pro vás případně ale bude. Na splnění všech úkolů a probojování se až k samotnému cíli budete mít přesných 75 minut, což znamená, že váš čeká hodina a čtvrt skvělé zábavy, týmové práce, intenzivního přemýšlení a strategizování.

zámek na dešti

Neváhejte vyrazit užít si skvělou zábavu spolu se svými blízkými kamarády, s kolegy z práce, partou blízkých lidí nebo třeba v rámci narozeninové oslavy. Escape game Praha je také výborným nástrojem moderního teambuildingu, dochází totiž k zintenzivnění vztahů a upevnění důvěry. Za zkoušku to rozhodně stojí.