Móda pro kutily i zahradníky

Móda v dnešní době proniká i do volnočasových aktivit. Pryč jsou doby, kdy jste na zahradě pracovali ve vytahaných teplácích a tričku.
Většina z nás chce vypadat upraveně i při práci na zahradě nebo v dílně.
Jaké můžeme pro tyto účely zvolit oblečení?
Dámy, věnující se zahradničení ocení holínky s květinovým designem. Květinové nebo kostkované vzory, zapínací přezky dokáží z obyčejných holínek udělat doslova módní doplněk. Určitě se v nich budete cítit lépe, než v tradičních černých gumácích. Pozitivní obuv vám dokáže zpříjemnit i deštivý den.
sušení zástěr
K barevným holínkám bude vhodným doplňkem zahradnická zástěra v podobném designu. Stane se nejen módní záležitostí, ale hlavně praktickým pomocníkem. Zvolte si zástěru s kapsami, do kterých můžete umístit potřebné nářadí. Při práci na zahradě budete vypadat stylově. Zástěry jsou ušity z pevných a většinou i vodě odolných materiálů. Pokud budete chtít být opravdu trendy, můžete si k holínkám a zástěře pořídit ve stejném designu i klekátko. Některá klekátka jsou dokonce vyplněna pohankou, ku prospěchu vašich kolenou. Od věci nebudou ani rukavice.
Zástěra, klekátko i rukavice se mohou stát pro nadšené zahradníky pěkným dárkem.
cibule v hlíně
Ani muži nemusí zůstávat pozadu. I pro ně se najde velké množství vhodných oděvů pro práci v dílně. Klasické modré montérky mohou vyměnit za dobře padnoucí pracovní kalhoty. Výjimkou nejsou různé barevné kombinaci, které pracovní oděv oživí. Kalhoty jsou šité z kvalitních materiálů. Bývají vybaveny poutky na nářadí nebo zdvojeným prošitím pro kolena. Lze je použít nejen pro kutilské práce, ale zrovna tak v nich muži mohou vyrazit na túru. Poskytují totiž pohodlí a jejich využití je univerzální.
Ani u pracovních svetrů a mikin téměř nepoznáte rozdíl mezi pracovním a volnočasovým oblečením. Vyráběny jsou většinou pro svou univerzálnost z funkčních materiálů.
Důležité, ale především je, abyste se v oblečení cítili dobře a pohodlně.

5/5 - (1 vote)