Hlavně nevěřte doktorům z internetu

Stačí si zadat symptomy, které právě máte, na internet a hned vám vyskočí dvě rakoviny a jeden zánět močového měchýře. Kdo věří internetovým doktorům, ať už je to poradna sebeserióznější, tak je mamlas a zaslouží si umřít na bolavou nohu, protože takovým lidem nepomůže ani litr antibiotik rozpuštěných v léčivé vodě.
mladý chirurg
Pokud tedy narazíte na někoho, kdo hojně rozdává lékařské a medicínské rady, tipy a triky na internetu, tak se raději od něj distancujte a sledujte, jak umře ve čtyřiceti na otravu a rozežrané vnitřnosti, protože přeci nebude trpět ve svém těle nějaké bacilky a neřády!!! Čím více vykřičníků, tím větší pravda, to je známo. Už vůbec nevěřte lidem, kteří rovnou z fleku přiznají, že lékařský titul neviděli ani z okna, ale stejně vás budou diagnostikovat přes SMS zprávy. Takoví lidé by si zasloužili nějaký tyfus, protože ti jsou úplně nová skupina sobě nebezpečných sebedestruktivních lidí.

Maminkovské weby jsou největší zlo

Jakmile máte nějaký ouvej či bolístku, tak si zajděte k doktorovi a chtějte, ať vás pořádně prohlédne. Ne že tam přijdete a s hlavou svěšenou jak před vládcem vesmíru vyslechnete jednu či dvě věty. Pokud se vám nelíbí diagnóza, tak se pěkně přesuňte k jinému praktikovi. Ale jestli s bolístkou jdete na maminkovský web a váš dotaz začíná „hele holky“, tak raději počkejte, až vaše dítě bude na vysoké a pak si klidně hupsněte z nejvyšší věže, protože vám už také nikdo nepomůže.
lékařský stetoskop

Nevakcinuju a žiju

A ti nejhorší, kteří nemají nejen špetku zdravého rozumu, ale ještě ohrožují i ostatní a lidi, kteří nemohou být vakcinováni, jsou ti, kteří nevakcinují dobrovolně a hledají všemožné výmluvy a články v ústavách. Sice ani jeden seriózní výzkum nepotvrdil hypotézy, které tyto matky vyzdvihují jako svatý grál, tak stále si budou skálopevně tvrdit, že dělají to nejlepší. Prdlačky. Neinformované očkování je sice špatně, člověk by měl vědět, do čeho jde a proti čemu se právě očkuje. Ale neinformované neočkování je jako asistovaná sebevražda. Kdo nesouhlasí, tak si může vyjet, kromě těch 5 studií, které prokazují anti-vaccinate pravdu, dalších sto padesát, které vyvracejí všechno, co těch 5 dokázalo podělat.

3/5 - (1 vote)